RSS
czwartek, 12 lutego 2009
Wyprawa po ogródku
Przedwczoraj urządziłem eskapadę po ogródku, ci co czytali o moim biednym Pinus thunbergii zapewne łączą się ze mną w niepokoju. Tymczasem pomarudzę znowu, bo od 36h tkwię przed komputerem. Dzisiaj udało mi się zajść do łóżka o 5.30. Szkoła mnie wykończy. Kiedy nadejdzie koniec tego?
12:19, hoszaman
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 stycznia 2009
Nasz kraj na żywo

Od kilku lat boję się włączać telewizor. Ostatnio też boję się włączać Internet.

Z każdego zakątka wyskakują na mnie polscy politycy. A to wojujący językiem Palikot, a to banda obrażalskich obraża się na Palikota, a to prezydentowi nie chcę dać samolot premier, a to prezydencki telefon NIE MA satellite phone, ale za to ma AWARIĘ.

Ile można?

Jeszcze gorszy od politykomanii mediów jest dodosyndrom niektórych serwisów niusowych. Odbieram wrażenie, że co niektórym mediom (w tym jednemu popularnemu portalowi na literę O.) płacą za takie niusy. No bo jak inaczej wytłumaczyć codzienną (podkreślam: codzienną) porcję informacji na temat życia pani Dorotki? Ja rozumiem: jest popyt, to trzeba stworzyć i podaż. Ale czy naprawdę jest aż TAKI popyt na takie małostrawne infopapki? Powiedźcie mi, czy ja tu jestem nienormalny czy oni... 

15:09, hoszaman
Link Dodaj komentarz »